Chorobliwa zazdrość o męża po 6 latach małżeństwa

Witam. Jesteśmy małżeństwem prawie 6 lat..Jestem strasznie zazdrosna o męża,, oskarzam go ze mnie zdradza na kazdym kroku,ze jest ze mna z litości ze mnie nie kocha itp.Nigdzie nie wychodzimy bo jak wyjdziemy to puzniej mu mowie ze wszystkie kobiety mu sie podobaja.Nie mozemy razem nawet telewizjii poogladac bo tam tez sa kobiety.Wiem ze jego to męczy i mówi ze jak sie nie zmienie to odejdzie..Chodze smutna, przygnebiona.Wyobrazam sobie jak mnie zdradza jak obejmuje inna... prosze mi pomuc ...

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa w swojej okolicy. Problem chorobliwej zazdrości (która najczęściej opiera się o niską samoocenę, niepewność siebie i co do swojej roli w związku, często także wcześniejsze trudne doświadczenia w innych relacjach) jest głęboki i utrwalony. Polecam podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!