Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zazdrość o męża po 5 latach małżeństwa

Dziedobry Mam dość duży problem i nie mogę sobie sama z tym poradzić . Jestem po ślubie z mężem 9 lat i mamy dwie śliczne córeczki jedna ma 4 lata a druga 6 miesiecy . A problem zaczoł się 4 lata temu . Stałam się okropnie zazdrosna o mojego męża . Może po części dla tego że mój tata ciągle zdradzał mame i boje się tego samego . Mój mąż jest bardzo towarzyski i uwielbia kontakt z innymi ludźmi a ja na każdym kroku go podejrzewam o zdrade . Wiem ze wszystko ja niszcze . Proszę o pomoc . Ewa 29
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Cykle snu

Nasz sen składa się zazwyczaj z kilku cyklów. Jeden trwa około 1,5 godziny. Czy wiesz, czym się charakteryzują te okresy snu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Dzień dobry!

Jak sama się Pani domyśla, często nasze działania i sposób myślenia w dorosłym życiu wynika z wczesnych doświadczeń, atmosfery domu rodzinnego, relacji z najbliższymi i budowanego wtedy poczucia bezpieczeństwa oraz poczucia własnej wartości. Z tego też powodu - przyczyny mogą być głębokie i utrwalone - również praca nad zmianą może trwać, wymagać cierpliwości i wysiłku. Zmiana zawsze jest jednak możliwa! Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii lub terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy