Zazdrość o mamę i kuzynki męża

U mojego meza denerwuje mnie wiele rzeczy i nie moge so ie z tym poradZIc chociaz nie raz wiem ze prEsadzam to i tak wybucha klotnia. Jestem bardzo zazdrosna o jego mame i kuzynki. Zawsze gdy z nimi rozmawia mysle sobie ze pewnie on sobie mysli ze one sa o wiele lepsze odemnie. Tak samo nie lubie kiedy idzie do znajomego cis robic przy samochodzie bo wtedy wydaje mi sie ze woli go bardziej niz mnie. Ciagle czuje ze on tylko chce uciec odemnie i od dziecka. Chociaz wiem ze synka bardzo kocha. Mi.

Witam,

warto rozmawiać o uczuciach z partnerem. Kiedy jest to dla Pani trudne może Pani skorzystać z psychoterapii. Być może mąż też czuje, że potrzebujecie wsparcia. Możecie się udać na terapię par, gdzie będziecie mieli szansę sobie pomóc.

Pozdrawiam
Ewa Czernik