Chorobliwa zazdrość o małżonkę

Witam Jestem chorobliwie zazdrosny o swoją żonę Wszelkie opisy ludzi o chorobie Otella pasują do mnie. Dochodzi nawet do tego że przestałem mieć jakie kol wiek inne zainteresowania i myślę tylko czy mnie zdradza gdzie ma telefon Nie wiem jak ona to wytrzymuje. Ps. Nawet teraz pisząc ten tekst myślę sobie że te teksty piszą zdradzające żony.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa i podjąć psychoterapię. Warto skonsultować się również z lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!