Chwiejność emocjonalna u chłopaka

Witam, mam problem ze swoim chłopakiem, ma chwiejność emocjonalną czy coś w tym rodzaju. Jednego dnia jest "normalny" a kolejnego atakuje np. mnie nie chce rozmawiać nie słucha nie docierają do niego żadne argumenty, ale po dwóch dniach przechodzi. Chciałabym się dowiedzieć jak można pomóc takiej osobie sama długo chorowałam na nerwicę depresyjną i tym bardziej jest ciężko żyć blisko takiego człowieka.

Witam,
pomóc można tylko osobie, która tego chce. Proszę porozmawiać z partnerem i zaproponować mu wizytę u psychologa lub psychoterapeuty. Proszę też zaopiekować się sobą, przebywanie w nieprzewidywalnych warunkach może być stresujące.
Pozdrawiam.