Co jest powodem obojętnego zachowania partnera?

Witam, Jestem 25letnią kobietą, zawsze uśmiechniętą, szczęśliwą, otwartą do ludzi. Jednak od pewnego czasu zdarzają się dni że nie mam ochoty na nic, nawet nie chce mi się wstać z łóżka. Gdy moj mężczyzna jest przy mnie to on mnie motywuje w te dni. Ostatnio mamy kiepskie dni.. Zazwyczaj po kłótni to ja wyciągam ręke. Tym razem tak nie jest.. Czekam na jego ruch i w związku z tym chciałam spytać.. Kiedy się pokłócimy czasem mam wrażenie ze nie znam tego faceta, jak gdyby miał drugie oblicze. Kiedy o coś pytam odbarkuje zimno, nie stara się rozmawiać, jest obojęny, jakby jego uczucia zniknęły. Nie dba o to czy porozmawiamy i wyjaśnimy cała sytuację. A co najważniejsze nigdy nie powie przepraszam! Moje pytanie brzmi, czy jest na to jakaś rada? Czy może ja powinnam coś zrobić? Czy powinien udać się do psychologa? Może to wina moich trudniejszych dni ?

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że przyczyną opisanych trudności są trudności komunikacyjne między Wami i jest to obszar nad którym warto byłoby popracować.
Wskazana byłaby terapia par, do której mocno zachęcam.

Z przesłaniem tylko pomyślności!
irena.mielnik.madej@gmail.com