Jak zmienić swoje zachowanie?

Chce zmienić swoje życie. Tylko od czego powinnam zacząć? Od czterech lat jestem w związku z mężczyzną z którym mam rocznego synka. Mając 18 lat rzuciłam szkołę, wprowadziłam się od rodziców i przeprowadziłam się do mojego chłopaka. Często się wkurzam o byle co, wkurza mnie to, że nie potrafi się odezwać jak ktoś powie coś czego nie powinien powiedzieć, nie potrafi nic załatwić, wszystko jest ma mojej głowie. Często się kłócimy. Jestem zazdrosna o inna dziewczynę jeśli z nią pisze, rozmawia. Ale jak ja pisze z innym . To musi być dobrze . Jestem zmęczona, ale nie potrafie bez niego żyć. Rozmawiałam z nim. On dosłownie nie bierze do siebie tego co mówię. Jeśli się zmienię, może będzie inaczej. Co mam robić?

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadając na Pani pytanie, wskazana byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem.
Pod okiem Specjalisty, efektywniej oraz skuteczniej udałoby się Pani zrozumieć wyzwanie, by zmienić zachowania i wzory komunikacyjne, między Wami (na konstruktywne).

Życzę Pani tylko radosnej i wspierającej relacji!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605