Co jest powodem wysokiego poziomu cukru i problemów trawiennych?

witam, mam 31 lat trzy lata temu miałam usunięty pęcherzyk żólciowy. Oprócz tego mam cukrzycę typu. Do dziś wydawała się w miarę uregulowana. Od operacji nie miałam tygodnia bez atrakcji trawiennych problemy w wypróżnianiem się albo zatwardzenia, kolki albo biegunki. Obecnie mam powiększone węzły chłonne w jednej pachwinie. I cukier wywnidował mi do 250, na czco 200. Nie miałam takich wysokich cukrów od 10 lat. Zwykle nie miewam takich cukrów. Chciałabym się dowiedzieć z czym jest to związane z cukrzycą czy z woreczkiem. Nie przyjmuje żadnych leków na cukrzyce gdyż przez kilka lat miałam napadową hipoglikemie na tle nerwowym.

Dzień dobry,

niestety podała Pani zbyt mało danych aby móc stwierdzić dlaczego jest problem z wysokim poziomem glukozy we krwi. Proszę się niezwłocznie zgłosić do lekarza w celu wprowadzenia badań diagnostycznych.

Pozdrawiam