Co mogą znaczyć problemy ze snem i stany lękowe?

Witam od kilku miesięcy mam problemy ze snem nic mi się niechce mam lęki złe samo poczucie unikam spotkan ze znajomimi i kłopoty z pracą do jakiego lekarza powinienem się zgłosic z takim problemem

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u lekarza psychiatry, który postawi diagnozę i być może przepisze leki. Warto porozmawiać z nim w trakcie wizyty również o zaleceniach do psychoterapii u psychologa psychoterapeuty, gdyż zwykle potrzebne jest leczenie kompleksowe (farmakoterapia + psychoterapia). Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pan do specjalisty i wszystko zacznie powoli wracać do normy.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog - kulczycka.pl/