Co mogę przyjąć zamiast tego leku?

Dzień dobry Od kilku miesięcy przyjmuję lek ketrel na bezsenność, przez kilka pierwszych tygodni bardzo mi pomagał ale od jakiegoś czasu mam po nim straszne koszmary. Czytałam że to skutek uboczny tego leku. Szukałam w Internecie zamienników ale nie chce przyjmować benzo, bo boję się uzależnienia, hydroksyzyna jest za słaba. Szukam zamiennika ketrelu, może ktoś coś poleci? Pozdrawiam i dziękuję Są to bardzo męczące sny, często wyruszam się z nich 2 3 razy w nocy więc branie to straciło swój sens.

Dziękuję ,że wybrała Pani abczdrowie. Wpadła Pani w płapkę nawyku w ktorym Pani śledzi wpływ leku na stan zdrowia .Jest Pani bardzo młodą osoba i proponowałabym pani przed snem wyjśc na spacer pojeżdzić na rowerze,aktywność fizyczna pomaga uwolnić wszelkie leki. Najlepiej proszę skontaktować sie z psychoterapeuta ktory pozwoli pani rozwiązać wszystkie zapytania .Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia.