Co mogę zrobić, aby schudnąć 10 kg?

Nie mogę schudnąć. Mam 20 lat ważę 65 kg przy zwroście 160cm. Nie jem słodyczy fast-foodów białego chleba ziemniaki makaron sporadycznie pije kawę tylko do śniadania a tak to woda ewentualnie sok pomarańczowy. Zazwyczaj prowadzę aktywny tryb życia nie zawsze mam czas ćwiczyć ale dużo chodzę robię różne inne czynności. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić by udało mi się schudnąć ok 10 kg to jest mój cel wiem że wtedy czułabym się o wiele lepiej.

Witam, polecam wizytę u dietetyka. Dietetyk po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowo-zdrowotnego pomoże ustalić przyczyny braku spadku masy ciała i dobierze najlepsze oraz najbezpieczniejsze rozwiązanie.