Co mogę zrobić, żeby chłopak zatęsknił za związkiem?

Witam, mam problem. Spotykałam się już z kilkoma mężczyznami, więc nabrałam pewności, że chłopak, który mnie teraz zostawił był miłością mojego życia. Co mogę zrobić żeby zatęsknił za związkiem? On chce się ze mną teraz przyjaźnić, a ja nie będę ukrywała - nie podoba mi się ten układ. Ale.. czy mogę skorzystać z niego żeby jakimś sposobem on doszedł do wniosku, że popełnił błąd? Jak mam się zachowywać...

Nie można zmusić ani nakłonić nikogo do odczuwania emocji. Jeżeli Pani były chłopak z jakiegoś powodu nie chce być z Panią w związku, ma do tego prawo i nie sposobów, by, jak Pani pisze, doszedł do wniosku, że popełnił błąd, o ile sam tak nie poczuje. Może Pani spróbować porozmawiać otwarcie z nim, mówiąc o swoich uczuciach, potrzebach, oczekiwaniach i pytając o powody jego decyzji. Jednocześnie warto zadać sobie pytanie, czy chciałby Pani być w związku z kimś, kto jest z Panią, bo użyto wobec niego sposobów, a nie z własnej woli.

Witam,
trudno znaleźć pomocną radę, którą mogłaby Pani w takiej sytuacji zastosować, tak samo jak trudno skłonić drugą osobę do odczuwania tęsknoty, miłości, przyjaźni...
Może przyjaźń nie jest takim złym "układem" proszę spojrzeć na przyjaźń, poprzez elementy które ją tworzą tj: możliwość budowania silnej więzi, wzajemnego rozumienia potrzeb, wspólneego doświadczenia, wspólnego podejmowana aktywności, oferowania sobie wsparcia emocjonalnego i wzajemnego zaufania.
Może warto sprawdzić, czym jest przyjaźń...czy to dużo czy mało otrzymać w darze przyjaźń.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz