Co mógł oznaczać mój zły sen?

Naczytałam się, o przepowiedniach o kosmitach itp i dziś w nocy obudziłam się wystraszona ze chcą mnie porwać albo mi coś zrobili, to jest męczące bo poprostu się boję musiałam budzić chłopaka aby mnie uspokoił, co robić

Witam Cię,

Proponuję aby przestać czytać przepowiednie, wszelkie. Do czytania przepowiedni trzeba mieć dystans, wiedzę i doświadczenie życiowe. Z tego snu wynika, iż Twój mózg została zainfekowany informacjami z tych przepowiedni. Nie rób tego więcej. Lepiej się pomódl.

Proponuję zająć się jakąś poważną literaturą, czytać inspirujące książki. Zająć się sportem i zostawić z boku te wszystkie przepowiednie i wiedzę ezoteryczną komu innemu. Ta wiedza może doprowadzi,c do rozstroju nerwowego.

Pozdrawiam Cie serdecznie.