Co mogłabym jeszcze ulepszyć, by schudnąć?

Witam. Chcialabym schudnac, mam niestety duza nadwage, zaczelam od zmiany diety, od kilku dni jem regularnie 5razy dziennie, dodalam tez wiele owocow i warzyw, przestalam jesc slodycze. Co moglabym jeszcze ulepszyc by schudnac? Mam 35lat , waze 98kg, wzrost 165cm. Dziekuje za wszelka pomoc.

Owoców zbyt dużo nie wolno jeść przy odchudzaniu, za to warzyw do woli. Proszę starać sie więcej ruszać, spacerować, pić wodę, herbatę zieloną i zioła. Proszę zwracać uwagę na jakość przygotowanych potraw, czy nie używa zbyt dużo Pani oleju do smażenia, panierek do mięsa. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z przemycanych dodatkowo kalorii. Warto czytać składy na opakowaniach, czy np. producent nie dosypał cukru itp. Wcale nie jest łatwo zauważyć swoje błędy żywieniowe. Dobrze jest zasięgnąć rady specjalisty, który wskaże czego za dużo jest w Pani diecie a czego za mało.