Co może być przyczyną duszności?

Witam Czy mogę uzyskać poradę co może być przyczyną duszności problem pojawia się cyklicznie nie ma problemów kardiologicznych gdzie mogę uzyskać porady żeby poznać przyczyny tych dolegliwości i zastosować właściwie leczenie Pozdrawiam i dziękuje

WItam,

Powinien udać się Pan do Poradni Pulmonologicznej/Chorób Płuc (należ wziąć skierowanie od lekarza rodzinnego). Niewykluczone, że ma Pan astmę, ale ab postawić pewne rozpoznanie, konieczne jest przeprowadzenie dokładnych badań , m.in. spirometrii.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz