Co może oznaczać takie kołysanie się?

Dzień dobry . Mam pytanie odnośnie kołysania się na boki siedząc. Nawet podczas rozmowy telefonicznej ostatnio kołysałem się na lewo prawo. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czego to jest objaw i skąd on wynika?

Od kiedy takie zachowanie u pana występuje? Czy tym rozmowom towarzyszy stres, zdenerwowanie? W ten sposób może się pan próbować uspokoić. Jednak za mało informacji, by stwierdzić coś więcej. Jeśli te stany pana niepokoją można skonsultować się z psychologiem.