Jak mogę zniwelować, zminimalizować stres?

Witam Jak mogę zniwelować, zminimalizować stres i zdenerwowanie które towarzyszy mi w szczególności podczas publicznych przemówień czy wystąpień?

Wszystko zależy od tego, z czego wynika stres, w jakim nasileniu występuje (bo do pewnego stopnia jest normą) oraz od sytuacji w jakich się pojawia. Zachęcam do skorzystania z pomocy coacha lub psychologa, którzy pomogą- dostosowując metody i działania do Pani konkretnej sytuacji i trudności- poradzić sobie z stresem.