Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może znaczyć takie nastawienie?

Witam. Miesiąc temu moj partner oświadczył mi się. Jesteśmy ze sobą 4 lata, mieszkamy ze sobą. Między nami było wszystko w porządku. Jednak odkąd podarował mi pierścionek zaczęłam zastanawiać się czy to na pewno mężczyzna dla mnie. Bardzo pogrążyłam się w swoich myślach, do tego stopnia, ze od 3 tygodni nie myślę o niczym innym. Bardzo się od niego oddaliłam, mam wrażenie, ze go wcale nie znam. Jest we mnie kompletny brak uczuć. Dodatkowo, mam problemy z jedzeniem i nie mogę w nocy spać. Jestem bardzo zmęczona, zasypiam i budzę się po godzinie lub wczesnym rankiem i nie mogę znowu zasnąć, a w głowie pojawiają sie kolejne myśli czy aby na pewno chce z nim byc. Sama nie wiem jak mogę sobie z tym radzić. Czuję, ze nie jestem sobą, a jednocześnie nie potrafię zmienić swojego nastawienia
KOBIETA, 22 LAT 9 miesięcy temu

Przywiązywanie wagi do cudzych opinii

Sporo osób przeżywa rozterki, kiedy ma powiedzieć ostatecznie "tak". Zaręczyny to jednak czas, by się sobie jeszcze bliżej poprzyglądać. Zawsze pozostaje opcja, by się wycofać.

Warto porozmawiać o swoich odczuciach i obawach z narzeczonym. Być może widzi Pani potrzebę zmiany waszej relacji, czyli razem ale na innych zasadach. Związek się rozwija, razem z jego uczestnikami.

To dobrze :)

Zapraszam na spotkanie on-line, w razie potrzeby.

www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy