Co myśleć o narzeczonym, który zostawia mnie samą na dyskotece bez dokumentów, pieniędzy i kluczy?

moj narzeczony bez konkretnego powodu zostawia mnie sama na dyskotece bez dokumentów pieniedzy i kluczy od mieszkania po czym twierdzi ze cos go przerosło i musiał isc co mam o tym myslec

Mgr Ĺukasz Kielemnik

witam. polecam szczerą rozmowę. niewykluczone, że narzeczony coś przed panią ukrywa, ale jeśli związek pani ma być bezpieczny i stabilny, to nie powinniście mieć przed sobą tajemnic dotyczących ważnych aspektów życia

Witam.
Niestety ale świadczy to o niedojrzałości partnera. Istnieje również prawdopodobieństwo, że Pani partner ma problemy w komunikacji, i już wcześniej coś go "przerastało" i wybierał podobny sposób reagowania ( znikał ).
Jednak nieumiejętność rozmowy nie powinna wiązać się tak jak w tym przypadku z utratą bezpieczeństwo ( pieniądze, klucze, porzucenie w miejscu do którego razem wybraliście się).
Należy również dobrze przemyśleć, co takiego "przerosło" Pani partnera i czy jest jakaś okoliczność łagodząca w związku z opisywanym przez Panią zdarzeniem...