Co oznacza zaczerwienienie skóry po zastosowaniu Esperalu?

Witam dziś mija 12 dzień od kiedy mój mąż zaszły sobie esperal. W miejscu wszycia jest gula wielkości 1 cm lekko zaczerwieniona. Sprawia ona ból oraz jest strasznie twarda wczoraj zostały zdjęte szwy. Miejsce się zabliznia nic się z niego nie saczy. Martwi nas tylko to że jest twarde i zaczerwienione co możemy zrobić w tej sytuacji. Czytalismy o relacji odrzucenia przez organizm ciała obcego czy tak to się może objawiać? Co możemy dalej z tym poczuć strasznie się marwimy

Lek. Tomasz Budlewski

Tak moze się tak dziać konieczna jest wizyta u lekarza chirurga i bezpośrednia ocena