Co oznaczają bóle żył szyi z prawej strony?

Witam serdecznie chciałam zapytać co oznaczają bóle żył szyi z prawej strony i dziwne ściskania i chwilowe klucia w gardle. Podczas picia i jedzenia nic mnie nie boli ale zaczynam się martwić czy to nie jest coś poważnego. Lekarz cały czas mi wmawia nerwicę i nie chce dać skierowania do laryngologa

Witam!
Być może Pani lekarz leczący ma rację. Proszę skonsultować swój stan psychiczny w Poradni Zdrowia Psychicznego, jeżeli wyjdą zaburzenia emocjonalne to oni Pani pomogą. Do PZP nie jest potrzebne skierowanie!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym by ponownie Pani poprosiła lekarza pierwszego kontaktu o skierowanie do laryngologa, i jeśli laryngolog stwierdzi, że nie ma powodu do niepokoju, to celowa byłaby konsultacja w Poradni zdrowia psychicznego.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com