Co pić, jeśli chcę schudnąć?

Witam mam pytanie mianowicie Jestem bardzo szczupłą osobą niestety jest to zawarte trochę genetycznie ale pytanie nie dotyczy tego chciałem zapytać czy żeby jeszcze bardziej nie schudnąć to mogę pić samą wodę czy już bardziej soki albo napoje które posiadają więcej kalorii ? Pozdrawiam

Witam, najcenniejszym źródłem witamin, minerałów i dodatkowych kalorii będą soki warzywne, owocowe lub warzywno- owocowe najlepiej świeżo wyciskane. Mimo wszystko proszę nie zapominać o piciu od litra do dwóch litrów wody dziennie. Pozdrawiam Ilona Olejnik, Dietetyk Naturhouse