Co powinnam zrobić w mojej sytuacji?

Płec kobietą wiek 22 lata Man problem mam męża i synka chcemy się wydawać i mamy plany Ale jest we mnie problem pracuje fizycznie we pewnym zakładzie do którego już nie chce chodzić bo jest mi tam źle ciągle tylko słyszę że jestem za chuda mam na siłę jejść zrezygnować że biegania i tik toka siedzieć w domu zająć się rodzina po co mi budowa ciągle chodzę do szefowej na mnie kupować itp Nabijaja się ze mnie nie rozmawiają że mną itp Chce zrezygnować ale boję się a chce inna pracę ale mąż mi nie pozwala zrezygnować ale ja już nie daje rady nie czuje w nikim wsparcia czuje się przez to beznadziejna grubą brzydka nie umiejaca bojąca się spełnić swoje marzenia wiem co chce ale się boję Mam znajomych po za pracą ale przez to wszystko nie umiem nikomu ufać już nie daje rady nwm co robić potrzebuje pomocy ale kto mi pomoże skoro nikomu nie mogę ufać i nie mam z kim o tym porozmawiać czasami chciałabym zniknąć to życie mnie dobija pomocy

Dzień dobry, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Będzie miała Pani możliwość spokojnie porozmawiać o swojej obecnej sytuacji i zastanowić się nad możliwościami i decyzjami.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka