Co się dzieje z moją mamą?

Witam, moja mama od jakiegoś czasu budzi się od hałasów, które reszcie rodziny nie przeszkadzają w śnie. Ostatnio budzi się od zamknięcia lekko skrzypiących drzwi. Zawsze się wtedy denerwuje, ponieważ rano musi wstać do pracy. Chciałabym jej jakoś pomóc ale ona waha się do zapisania do lekarza tylko chce kupić tabletki na sen. Jestem temu pomysłowi przeciwna bo takie tabletki mają wiele skutków ubocznym i uzależniają. Co może jej być?

Witam! Lepiej namówić Mamę do kontaktu z lekarzem. Zajmując (lecząc) się sobą lub osobą bliską nie mamy obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość, ponadto dobieramy wówczas środki reklamowane, które czasem nie działają i kłócą się z naszą dietą lub innymi, przyjmowanymi lekami, często prowadzą do uzależnienia. Opisywany problem załatwi nawet lekarz POZ. Powodzenia W. Łuczkowski.