Co stosować, by wzmocnić odporność?

W jaki sposób i co stosować konkretnie, aby mieć większą odporność w Zimę do treningów zarówno na rowerze jak i bieganie, czy też basen? słyszałem choćby o miodzie.

Michał Springer

Witam. Celem podniesienia odporności można stosować między innymi preparaty witaminy C, inozyny, oraz szczepionki doustne zawierające rybosomy bakteryjne. Celem dobrania odpowiedniej metody proponuję skonsultować się z lekarzem, który będzie miał możliwość zebrania wywiadu i zbadania. Ważna jest również zdrowa dieta oraz ograniczanie używek. Pozdrawiam.