Co zrobić, gdy dziecko odmawia chodzenia do szkoły?

Mam taki problem moja córka ma 11lat kiedyś myśmy popełnili błąd wychowawczy wracali nam się rodzice bo mieszkaliśmy z nimi pod jednym dachem i nas traktowała jako rodzeństwo A ich jako rodziców teraz ona swoim zachowaniem wymusza na nas różne zeczy bije nas niechce chodzić do szkoły rozwala meble myśmy się wyprowadzili od rodziców mieszkamy na swoim psychologowie niewiedza problemu bo ona super gra przy obcych boimy się policji mieszkamy w bloku odmawia chodzenia do szkoły nie wiemy co robic

Witam,
dziewczynka jest w okresie adolescencji, przejawia fazę buntu, problem będzie się nasilać, jeśli nie będzie konsekwencji w działaniu, wskazane jest leczenie całego systemu (rodziny), wsparcie psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam serdecznie