Co zrobić, gdy mąż ma profile na różnych aplikacjach?

Mój mąż ma profil na Badoo fotce Rok temu owszem mieliśmy kryzys wtedy odkryłam jego profile po wielu rozmowach zaczęło nam się układa. Ja przeszłam ogromną przemianę, doaralan kopa schudłam 20kg, pozwoliłam aby konto na zbiorniku które miał (mial je jako para) aby prowadzić razem, poprosiłam żeby na portalach na których taka ma potrzebę być żebyśmy wszędzie byli razem. Niestety po jakimś czasie odkryłam że oprócz wspólnych profili ma też swój osobisty. Jestem załamana, nie wiem co myśleć co robić. Gdyby nie to że sprawdziłam i zobaczyłam to byłam pewna że jest cudownie , w sferze łóżkowej jest bardzo pikatnie, stosunki codziennie A czasem kilka dziennie, mówi że mnie kocha że tylko ja się liczę, gdy ja wspólnym profilu za bardzo mnie komentują denerwuje się i jest zazdrosny... Pytam co jakiś czas czy wszystko jest ok, czy czegoś mu nie brakuje czy coś chciałby zmienić, czy jest szczęśliwy mówi że jest ok. A jednak te profile jego i rozmowy nie dają mi spokoju, fakt nie widziałam dłuższych wymian zdań ale po co mu to. Gdy chce poruszyć temat on się denerwuje więc wolę udawać głupia że nic nie wiem A od środka mnie to zabija. Bardzo go kocham, nie wyobrażam sobie życia bez niego,mamy trójke dzieci Po nocach siedzę i płacze choć łzy nic nie pomogą czuję się bezsilna.

Przypuszczam, że czuje się pani oszukiwana, zraniona przez męża. Jeśli nie jest pani w stanie zaakceptować jego zachowań najlepszym wyjściem będzie porozmawiać i powiedzieć o swoich uczuciach, obawach. Trudno określić czym mąż się kieruje, czego szuka na portalach. Może to być dla ekscytacji, zabicia nudy, z ciekawości. Mogło to się jednak u niego rozwinąć już w uzależnienie..

Gratuluję schudnięcia 20 kg! To nie łatwe zadanie. Zbytnia bliskość uwiera, więc troszkę własnej przestrzeni tylko umocni związek. Bycie jak bluszcz (przepraszam za to określenie), może zmęczyć.
Zamiast tak koncentrować się na potrzebach męża, warto pomyśleć, o swoich i swoim rozwoju :)
Zapraszam na Skype, gdyby chciała Pani porozmawiać. Po pandemii, możemy się spotkać w gabinecie.
Pozdrawiam serdecznie
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu