Co zrobić z moim podejściem do życia?

Witam, jestem w takim okresie mego życia, iż wszyscy i wszystko mnie denerwuje. Nie lubię ludzi i wolałbym nie mieć z nimi żadnego kontaktu. Jednak moja praca tego wymaga.Jestem też też obojętny na wszystko. Nie zależy mi na niczym. Brak mi nawet jakiegokolwiek zalążka ambicji. Męcze się bardzo. Co mam robić?

Witam,

proszę rozważyć pomoc w formie wsparcia psychologicznego/psychoterapeutycznego w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie