Co zrobić, żeby odbudować zaufanie u partnera po zdradzeniu go z kuzynem?

2 lata temu zdradzilam go z jego kuzynem , nie chial ze mna rozmawiac , od ponad połtorej roku spotykamy sie, raz jak bysmy byli para za chwile znowu nie rozmawiamy nie wiem co mam robic bardzo go kocham nie wiem co mam mu powiedziec i co robic by bylo inaczej by zaczal mnie czesciej przytulac i zebysmy jeszcze wiecej czasu spedzali razem i zeby przestal sie bac ze go zranie. Pomóżcie prosze bo psychicznie sie wykanczam .

Warto o tym jasno i otwarcie porozmawiać. Wyrazić swoje emocje, potrzeby i oczekiwania. Zapytać o to samo chłopaka. Może uda się Państwu wypracować rozwiązania, które przyniosą satysfakcje obojgu. Lub tez pozwoli to Pani albo ponownie związać się z chłopakiem i przepracować traumę zdrady, odbudować zaufanie i zbliżyć się do siebie, albo uwolnić się z relacji, która- w swym obecnym kształcie- nie spełnia Pani oczekiwań, a wręcz utrudnia Pani życie.

Odbudowywanie zaufania to bardzo trudny i powolny proces. Nie ma w tym względzie żadnej prostej rady ani procedury działania która dawałaby gwarancję powodzenia. Pani partner potrzebuje czasu. Im częściej będzie doświadczał Pani jako osoby dojrzałej, przyjmującej na siebie odpowiedzialność za błędy tym większe szanse na to, że uczucie da się odbudować. Odradzam wywieranie nacisku, ciągłe żalenie się i natrętne przypominanie o swoich uczuciach. To prawdopodobnie wywoła tylko odwrotny efekt.

http://www.gabinetzmian.pl