Co zrobić, żeby rodzice pozwolili mi wychodzić bez młodszej siostry?

Jak przekonać rodziców, aby puszczali mnie, bez mojej młodszej siostry na dwór do znajomych?
ponad rok temu

Dzień dobry!

W jakim wieku jesteś, a w jakim siostra?
Jak rodzice uzasadniają to, że młodsza siostra powinna wychodzić z Tobą?

Pozdrawiam!

Witam Serdecznie,

Proponuję szczerze porozmawiać z Rodzicami, że chcesz wychodzić bez Siostry, a czasami zadeklaruj, że wyjdziesz również z Siostrą.

Życzę Ci powodzenia,
irena.mielnik.madej@gmail.com