Co zrobić, żeby schudnąć parę kilogramów?

witam mam 24lata 172cm wzrostu i ok 60kg nie odżywiam się zbyt zdrowo raczej nie jem warzyw i owoców obiadów zazwyczaj też nie jeśli chodzi o przekąski to umiarkowanie co mogę zrobić by schudnąć parę kilo?

Witam serdecznie. Z tych kilku wiadomości podanych przez Panią wynika, że już podstawowe zmiany w odżywianiu przyniosą upragniony skutek. W związku z tym należy wprowadzić kilka prostych zmian: zjadać 5 posiłków dziennie w odstępach czasowych 3 godzin, do każdego posiłku wprowadzić warzywa, do trzech pierwszych posiłków również owoce. Ostatni posiłek należy spożyć 3 godziny przed snem. Nie korzystać z gotowych dań, fast foodów i unikać słodyczy.

Witam! Specjalista powinien przeprowadzić z Panią/Panem wywiad żywieniowy oraz wykonać potrzebne pomiary ciała. Wtedy będzie można ustalić indywidualny plan żywienia. Po więcej porad żywieniowych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska