Ćwiczenia wykonywane rano

Czy ćwiczenie rano się opłaca? Mam czas ćwiczyć tylko rano od 5:30 do 6:00, więc pół godziny. Ani w południe, ani wieczorem nie mam czasu, ale pytanie czy to się opłaca? Bo przecież rano poćwiczę, a później i tak jem i nie ćwiczę, więc tego nie spalam, a chciałabym schudnąć

Ćwieczenia są wskazane niezależnie od tego czy odbywają się rano, czy w ciągu dnia czy wieczorem tak więc w miarę możliwości czasowych zachęcam do aktywności.

Witam.Niema znaczenia w jakich godzinach będzie Pani ćwiczyć,także jak tylko ma Pani czas proszę wykonywać ćwiczenia. Pozdrawiam