Czego to są objawy?

Witam! Już od dłuższego czasu mam problem. Bardzo schudłem, zrobiły mi się fioletowe sińce pod oczami, jestem blady, ciągle ziewam i jest mi zimno, jak wyjdę na dwór, szczególnie jesienią lub zimą, oczy mi łzawią od zimnego powietrza. Staram się przytyć, ale nic to nie daje. Jak byłem młodszy, to często chorowałem na anginę i przyjmowałem antybiotyki. Czuję się ciągle zmęczony i niewyspany. Dodam, że już 2 lata palę papierosy i tak mniej wiecej od takiego czasu mam te objawy. Czego to mogą być objawy?
ponad rok temu

Odkryto nowe grupy krwi

Ciało człowieka cały czas zaskakuje. Dwie nowe grupy krwi, pokazują jak niewiele jeszcze wiemy na temat naszego organizmu. O tym, co nowe odkrycie niesie za sobą opowiadają dr Michał Sutkowski, lekarz rodzinny oraz Hanna Stolińska-Fiedorowicz, dietetyk.

Witam!

Przedstawione informacje nie są wystarczające dla postawienia diagnozy. Wymienione objawy są jednak niepokojące i wymagają wdrożenia diagnostyki. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu i badania fizykalnego, odpowiednio ukierunkuje dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam

Lekarz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Oddział I Wewnętrzny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty