Czerwienienie się w kontaktach z ludźmi

Mam 38 lat nigdy nie mialam tego problemu ale od roku czasu strasznie mnie to glebi. Nie moge normalnie porozmawiac z ludzmi bo zaraz jestem czerwona ,od 3miesiecy jestem kierowca autobusow liniowych ,jezeli cos jest nie tak albo widze mase ludzi na przestanku od razu robie sie czerwona i mam wrazenie ze wszyscy w tym momencie cos odemnie chca. Boze pomozcie mi juz nie wien co mam robic.nie wypada na kobiete w tym wieku

Witam. Czerwienienie się w Pani przypadku najprawdopodobniej ma podłoże psychogenne. Być może zmiana pracy była dla Pani silnym czynnikiem stresogennym. Jeśli objawy przeszkadzają Pani w normalnym funkcjonowaniu proszę zgłosić się do lekarza poz.