Czerwone guzki na skórze nogi i problemy ze stawami

witam.od jakiegoś czasu mam na nodze czerwone guzki pod skórą i problemy ze stawami.doktor podejrzewa rumień guzowaty.dostałam skierowanie do szpitala ale z przyczyn rodzinnych nie mogę w ciągu tygodnia do niego się zgłosić,mam podwyższone crp 13,140 mg/l czy podwyższone crp jest bardzo groźne?czy czekając z pójściem do szpitala jestem narażona np na sepsę?wspomnę,że przyjmuję przepisany przez doktor antybiotyk zinnat2x dziennie.proszę o odpowiedź.

CRP 13 nie jest duże. Nie jestem jednak pewien czy nie jest błędnie przepisane. Jeśli nie ma ewidentnego źródła zakażenia to sepsa raczej nie grozi. Odwlekanie jednak prawidłowego rozpoznania a tym samym leczenia zawsze może być groźne dla zdrowia a czasem życia.