Częsta hipoglikemia i skoki cukrów

Witam. Mam 19 lat i chcialabym zapytac czy mialabym szansę na przeszczep...? Caly czas mam skoki cukrow ,, pomimo ze dbam o siebie jak tylko potrafie. Moj diabetolog mowi mi ze nie mam jeszcze zadnych powiklan ale zaleca mi pompe insulinows przez czesta hiperglikemie. Jednak ja nie chce pompy, poniewaz duzo plywam i by mi to przeszkadzalo. Dlatego chcialabym zapytac czy mam szanse na przeszczep ? I gdzie sie udac?

Porozmawiaj raz jeszcze z Twoim diabetologiem : w trakcie pływania nic nie stoi na przeszkodzie aby czasowo odłączyć pompę. Odnośnie przeszczepu to trzeba mieć świadomość że przeszczep to poważna ingerencja w organizm - trzeba zażywać leki immunosupresyjne które mają też działania uboczne . Reasumując też uważam że przeszczep to nie jest optymalne leczenie dla Ciebie. Porozmawiaj z Twoim Diabetologiem
Pozdrawiam