Częste myśli o śmierci i lęk o zdrowie

Witam Specjalistów! :) Co mi jest? Często myślę o śmierci boję się że umre boje się że coś mi się stanie cały czas jestem zmęczona brak chęci do zycia ciągle w mojej głowie mam dziwne uczucia.wydaje mi się że to rak coś z sercem. bardzo się boje,czasami jest super!a przyjdzie dzien że duszności przyjdą i koniec cały cczas myśle o tym że ciężej mi się oddycha kilka razy złapać musze oddech,szybko się denerwuje najchętniej bym się wyżyła na kims,jak się zdenerwuję odrazu mam biegunkę 1razową

Witam,
doradzałabym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu w celu wykluczenia medycznych przyczyn dolegliwości, jak również konsultację z psychologiem lub psychoterapeutą. Opisane objawy mogą być reakcja na stres, ale konieczna jest dokładna diagnoza.