Częste napady płaczu i zaburzenia nastroju

Witam mam na imie Ewelina i mam 19 lat .Od jakiegoś miesiąca mam bardzo częste napady płaczu z byle powodu ,z najmniejszej błachostki wszystko mnie dobija .Dochodzą takie sytuacje ,ze nie chce mi sie żyć i próbuje coś z tym zrobić ale jakoś nie potrafie nie mam tej cholernej odwagi ..Dodam ,ze żyjac dusze sie czuje sie jak jakiś cyborg ....

Dzień dobry!

Jest możliwe, żeby poczuła się Pani lepiej, nastrój poprawił się, nie pojawiały się tak bolesne myśli i obudził się w Pani optymizm i pozytywne myślenie.
Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!