Czkawka i zgaga po imprezowych stylu życia

Witam, od 5 dni mam czkawkę z czego 3 dni była też zgaga, przyznam, że akurat prowadziłem bardzo imprezowy tryb życia przez kilka dni więc wątrobie i żołądkowi się "oberwało" czy mam zaopatrzyć się w preparaty na żołądek czy wątrobę? np osłonki, czkawka też ustępuje ale ile można wytrzymać..., Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Objawy powinny ustąić samoistnie po kilku dniach oszczędzającego trybu życia. Prosze jedynie stosować dietę lekkostrawną, aby nie podrażniać żołądka.