Czy 14-latka mogłaby schudnąć 10-15kg w 1-2 miesiące?

Mam 171 cm wzrostu, ważę 65 kg. Moje wymiary to: biodra - 84, talia - 71, biust - 84, 1 udo - 56,uda - 91, pupa - 95. Nie wiem czy dobrze zmierzyłam.. chciałabym schudnąć 10 kg w dwa miesiące i ważyć 55 kg. Proszę o dobranie diety, ćwiczeń i suplementów jeżeli to konieczne. Z góry dziękuję !
ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Dodatkowo utrata 10kg w 2 miesiące jest niemożliwa i może spowodować problemy zdrowotne, a z pewnością efekt jojo. Nie odchudzaj się, ale zastanów czy odżywiasz się zdrowo i czy wystarczająco często jesteś aktywna fizycznie. Przeczytaj artykuł http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki i postaraj zastosować się do porad w nim zawartych. Dodatkowo zajrzyj na stronę www.abccwiczenia.pl i ćwicz razem z nami co najmniej 30 minut 3 razy w tygodniu.

Pozdrawiam.