Czy coca cola zwiększa ataki paniki?

Czy coca cola zwieksza ataki paniki? Poniewasz cierpie na anxiety attack panic I po coli zrobilo mi Sie dziwnie lekko I mokre rece I nie moglam oddychac

Objawy raczej wiązałabym z zaburzeniami nerwicowymi niż ze spożyciem napoju. Zachęcam jednak do omówienia tego ze swoim psychoterapeuta lub rozpoczęcia procesu psychoterapii, jeśli jeszcze Pani w nim nie jest.