Czy istnieje możliwość białaczki?

Wynik płytek z morfologi 22 tys badanie cytrynianem 17 tys . W okresie ciazy od 23tyg-35 tyg brałam sterydy encorton od dawki 90 mg na dobre i zjeżdżałem w dół . Cc bez powikłań w czasie połogu kontrola płytek ok aż do piątku drastyczny spadek z 243 tys do 22 tys . Czy to coś poważnego ? Czy istnieje możliwość białaczki ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczność pilna wizyta u internisty, po zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.