Czy istnieje szansa, że dożyje starości?

Witam jako małe dziecka urodziłem się z niedotlenieniem mózgu byłem w śpiączce w 3 szpitalach dobrych, byłem pod opieką ppp w Radomiu brałem leki przez 18 lat, ale lekarze mi pomogli nie mdleje leki odstawiłem już 2 lata nie biorę wszystko jest ok pilnuje się z tym o ziem biorę trenuję sport kultura ciał, nie palę alko okazjonalnie nie mam ataków czy istnieje szansa, że dożyje starości mam 22 lata, czy to już nie nawróci czapka balsam jak się opalam zakładam itp. badania kontrolne co 5 miesięcy

Lekarz rozpoznanie i ewentualne dalsze rokowania stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, przyjmowane leki, choroby w rodzinie itd.