Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieje szansa, że dożyje starości?

Witam jako małe dziecka urodziłem się z niedotlenieniem mózgu byłem w śpiączce w 3 szpitalach dobrych, byłem pod opieką ppp w Radomiu brałem leki przez 18 lat, ale lekarze mi pomogli nie mdleje leki odstawiłem już 2 lata nie biorę wszystko jest ok pilnuje się z tym o ziem biorę trenuję sport kultura ciał, nie palę alko okazjonalnie nie mam ataków czy istnieje szansa, że dożyje starości mam 22 lata, czy to już nie nawróci czapka balsam jak się opalam zakładam itp. badania kontrolne co 5 miesięcy
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Po pierwsze chce Pan odpowiedzi na podstawie kilku nieprecyzyjnych i ogólnych sformułowań ( całe życie w 5 linijkach), po drugie pytanie wymaga innego adresata tj jasnowidza, proroka a nie lekarza.
Lekarz rozpoznanie i ewentualne dalsze rokowania stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, przyjmowane leki, choroby w rodzinie itd.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy