Czy jest jakiś skuteczny sposób, aby wyleczyć się z nieszczęśliwej miłości?

Dzień dobry Czy jest jakiś skuteczny sposób aby wyleczyć się z nieszczęśliwej miłości? Trwa to już 2 lata zakochałam się w młodszym koledze z pracy. Niestety jest w wiązku jednak ciągle mnie komplementuje, zagaduje podwozi. Z tego co mówi nie układa mu się, ale ja nie chce wchodzić między nikogo póki nie jest to skończone. Jest jakiś sposób żeby o nim zapomnieć i żyć normalnie?

Witam, zakochała się Pani w młodszym koledze z pracy, próbuje o nim zapomnieć. Z drugiej strony zastanawia się Pani nad związkiem z nim. Proszę się zastanowić czy jest to możliwe, jeżeli nie, warto się z tym skonfrontować. Bolesne emocje może pogłębiać fakt że kolega wciąż Panią komplementuje, zagaduje podwozi. Nie pozwala to Pani na uzyskanie dystansu do sytuacji. Proszę spróbować się skupić na sobie, własnych potrzebach, być może skorzystać z pomocy psychologa i porozmawiać o całej sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie