Czy jeżdżąc na rowerze można schudnąć?

Witam! Mam na imię Gabrysia. Mam 142 cm wzrostu i ważę 43 kg. Chciałabym schudnąć w około 2 miesiące z 7 - 10 kg. Czy jest to możliwe przy codziennej jeździe na rowerze (ok. 2h), ograniczeniu się od słodyczy i fast foodów? Jeżeli nie to, co mam robić? Co jeść na śniadania? Obiady? Kolacje? Błagam o pomoc! Ja naprawdę źle się czuję ze swoją wagą! Na brzuchu mam wielką fałdę tłuszczu! Na kolanach też! Czuję się z tym bardzo źle... Jaką dietę powinnam stosować? Gabi
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała nie wskazuje na znaczną nadwagę. Regularna aktywność fizyczna i wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych z pewnością przyniesie efekty. Dodatkowo polecam ćwiczenia ze strony www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.