Czy mam stosować coś na sen?

Witam. Mam 27 lat. Prawie cały tydzień nie mogłem zasnąć czy cieżko pracuje fizycznie i jestem mocno zmęczony czy nie, mam problem z zaśnięciem a wcześniej normalnie spałem jakieś 2 tyg wstecz. Zaczęłem zmieniać nawyki typu godzine przed nie używać laptopa i przestałem pić alkohol i dalej to samo. Raczej to nie od stresu. Czy powinienem zacząć stosować melatonine czy jakiś inny lek co robić? Pozdrawiam

W pierwszej kolejności warto skonsultować się z neurologiem - to właściwy specjalista do oceny trudności ze snem i wskazania ewentualnej ścieżki terapeutycznej, z uwzględnieniem farmakoterapii lub nie.