Czy mogę być inkarnacją wujka?

Nie wiem jak zacząć mój o ojczym zmarł prawie czy lata temu często mi się często robię rzeczy które on robił czy często uderza mi się w głowę często się potykam lubię jeść ryby bardziej niż wcześniej robię wiele różnych innych których rzeczy boje się że stałam się inkarnację wujka panicznie się boje tego że już nie jestem już do końca proszą was odpiszcie mi pilnie w ciągu 24 godzin błagan

Pani obawa ma raczej źródło w emocjach i lęku niż w realności Dlatego zachęcam do zgłoszenia się do lekarza psychiatry i/lub psychologa oraz podjęcia psychoterapii. Pomoże Pani zrozumieć źródło obaw, a także lepiej radzić sobie z lękiem i zapobiec podobnym objawom w przyszłości.

Mgr Magdalena Golicz

Jeżeli nie będziemy brali pod uwagę aspektów wiary i religii, to według obecnej wiedzy naukowej nie, nie może być Pani inkarnacją.