Czy mogę mieć problem neurologiczny?

Witam, Nosze okulary od 16 roku życia, na początku zaczynałam z wada -0,75 teraz wada postępuje tylko w jednym oku. Aktualnie mam okulary -2 zmienione pare miesięcy temu. Dzisiaj byłam u okulisty robiąc badanie dna oka, ponieważ mi to zasugerowano przy badaniu medycyny pracy. Pani Doktor dała mi skierowanie na OCT moduł jaskrawy dwóch oczy przez asymetrię w wyglądzie tarczy nn 2 w op. uniesione w segm. nosowych? Powiedziała, że może być to mój urok lub coś złego może się tam dziać. Ciśnienie w tym gorszym oku również miałam podwyższone, z czego również powiedziała, że może być to związane z moja krótkowzrocznością. Dodała również, że jak będzie wszystko tam w porządku to można się upewnić i iść jeszcze do neurologa. Mam hipochondrię od paru miesięcy i płacze od rana, że rozpoznają u mnie guza mózgu. Jesli nie to czemu zasugerowała neurologa? Wspomniałam, że czasami zdarzają się zawroty głowy, ale sporadycznie. Dodam również, że mam lekki niedosluch teraz i się diagnozuje na tarczyce, ponieważ mam tam dwa guzki. Także, niedosłuch oraz wszystkie inne objawy raczej przepisywałam tarczycy. Natomiast teraz się obawiam, że mogę mieć jakaś jaskrę, a co gorsza guza mózgu. Czy są podstawy, żeby uważać, że mój problem jest w mózgu? Czy faktycznie może być to mój urok lub jaskra? Strasznie się boje, miałam zaraz wyjazd, a nie mogę się nawet uspokoić.

DO pełnej konsultacji, obserwacji : Okulista Neurolog , Laryngolog bada słuchu

Rozmowa z Psychologiem !! co się dzieje w życiu, w pracy ?? Jak tarczyca, waga? : spadek nastroju, płacz...

Ważny pacjent, objawy, inne wyniki Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ;