Czy mogę przytyć jedząc słodycze, aby zwiększyć masę?

Czy moge przytyc jedząc słodycze np. Drożdżówki czy lody żeby zwiększyć mase? Jeśli tak zrobię to czy bede wyglądać tak samo jak na zdrowym jedzeniu czy raczej zaleje się tłuszczem zamiast zrobic mase? Czy była by różnica w wyglądzie?

Witam serdecznie,
masy mięśniowej z pewnością nie buduje się tak samo jak tkanki tłuszczowej, czyli na niezdrowych i wysokokalorycznych produktach. Aby zbudować masę mięśniową powinna Pani zjadać zdrowe produkty o odpowiedniej ilości białka i węglowodanów. Jedząc drożdżówki raczej odłoży się tkanka tłuszczowa a nie mięśnie.

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk