Czy mogę to stosować w przypadku występowania pajączków na nogach?

Witam! Chciałam się dowiedzieć, czy derma roller może być stosowany na rozstępy (już stare), gdy na nogach występują pajączki? Porady internetowe są mocno mylące. Jedne mówią, że pajączki są wręcz wskazaniem do stosowania, inne że wręcz przeciwnie. Dziękuję

Dzień dobry, nie powinna Pani stosować samodzielnie Derma Rollera w domu. Urządzenie przerywa ciągłość skóry, przez co przy zachowaniu nieodpowiednich warunków oraz właściwej pielęgnacji może dojść do nadkażenia bakteryjnego. Ponadto nieumiejętne wykonanie zabiegu, zbyt głębokie, zbyt agresywne może pogłębić Pani obecny problem naczyniowy. Sugeruję konsultację z kosmetologiem / lekarzem medycyny estetycznej w celu dobrania odpowiedniej terapii do Pani problemu. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.